Szybki sposób na randkę Gru02

Tematyka

Podobne info

Szybki sposób na randkę

Jeżeli należysz do coraz większego grona singli w naszym kraju z pewnością nie raz brałaś udział w nieudanej randce. Spotkanie takie pozostawia pewien rodzaj niesmaku i przykrości, doprowadzić może także do naszego załamania, bo skoro znów się nie udało i skoro znów nie mogę spotkać idealnego partnera, to kiedy go znajdę? Pytania takie nie są nieuzasadnione, nie należy się jednak zniechęcać, lecz zacząć korzystać z metod, które zapewnią nam poznanie większej ilości osób w krótszym czasie. Jak taki stan osiągnąć?

Pomysł na Szybką Randkę, czyli Speed Dating zapoczątkowany został w Stanach Zjednoczonych i polega na tym, aby w czasie jednego spotkania poznać co najmniej kilka osób. W tego rodzaju imprezie bierze udział średnio 10 par (10 kobiet i 10 mężczyzn). Kobiety zasiadają przy stolikach, i rozmawiają z każdym z mężczyzn przez około 5 minut, po tym czasie pojawia się kolejny mężczyzna z którym kobieta rozmawia na wybrane tematy. Przed rozpoczęciem szybkiej randki uczestnicy logują się na odpowiednim portalu,który z łatwością odnajdą po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy szybkie randki Poznań, która przeniesie nas do szukanego przez nas serwisu. Po wykonaniu rejestracji, stajemy się uczestnikami gry i wybieramy na jakie randki i w którym terminie się umawiamy. Następnie przychodzimy na wskazany przez organizatorów klub, bar, kawiarnię, w której ma miejsce nasza szybka randka. Przed imprezą każdy otrzymuje kartę z imionami uczestników na której, po rozmowie zaznacza, czy wyraża chęć dalszego kontaktu. Jeżeli obie osoby wyrażają taką chęć, organizatorzy przesyłają im na adres mailowy dane maile i osoby te mogą kontynuować znajomość na wybranych przez siebie zasadach.

Jakie są zalety szybkiej randki? Przede wszystkim jest to niewątpliwa oszczędność czasu. W trakcie jednego wieczora poznajesz aż 5 osób, z którymi możesz, lecz nie musisz kontynuować znajomości, a masz okazję dobrze spędzić ten czas i poznać ciekawe osoby. Poza tym spotkanie odbywa się nie online, lecz w świecie realnym. Widzisz więc daną osobę, czujesz ją i możesz realnie zobaczyć jak wygląda. Nie ma więc mowy o jakichkolwiek pomyłkach, czy próbach oszustwa. Spotkanie odbywa się także w przytulnym, bezpiecznym miejscu, w obecności innych osób, które są niejako gwarantem kulturalnej rozmowy z drugą osobą. Szybka randa, to także pewien rodzaj wentylu bezpieczeństwa, unikasz bowiem krępującej sytuacji kiedy ktoś Ci się nie podoba. Nie musisz później kombinować w jaki sposób pozbyć się tej osoby, jak jej powiedzieć, że cię nie zainteresowała, nie musisz udawać, że nie odebrałaś maila, nie odebrałaś telefonu, ponieważ dana osoba po prostu ich nie dostanie. Twoje dane, jak zresztą dane pozostałych uczestników, są ściśle chronione. Organizatorzy szybkiej randki zapewniają pełną dyskrecję i ochronę prywatności. Uczestnicy zabawy znają tylko swoje imiona. Reszty muszą dowiedzieć się w trakcie pięciominutowej rozmowy, która z pewnością stanie się kuszącą opcją , która zachęci nas do dalszych działań i sprawi, że o danej osobie będziemy chcieli dowiedzieć się po prostu więcej, ponieważ wyda nam się ona interesująca.

Jak więc widać szybka randka to doskonały pomysł na szybkie poznanie drugiej osoby w zupełnie bezpieczny i szybki sposób, gwarantujący miłe spędzenie wolnego popołudnia, czy wieczoru.